TRANSPORT

Transport jest jedną z podstawowych usług świadczonych przez naszą firmę. Dzięki posiadanej licencji świadczymy na terenie całej Europy i wewnątrz kraju usługi przewozu towarów uniwersalnych i drobnicowych (także w uzgodnieniu z klientem – ładunków ponadnormatywnych) posiadanym przez nas nowoczesnym taborem pojazdów ciężarowych:

  • 35 szt. ciągników siodłowych marek VOLVO, DAF, z naczepami – meblowozami oraz naczepami z plandeką, o parametrach:
    • ładowność 24 tony, wymiary dł./ szer. / wys. w mb: 13,6 x 2,5 x 2,7 (33 europalety) 13,6 x 2,5 x 3 (mega)
    • pojemność od 93 do 100 m3
  • zestawy ciagników siodłowych wraz z naczepami wywrotkami o pojemności od 26 do 36 m3.

Posiadany tabor jest stale modernizowany i utrzymywany w doskonałym stanie technicznym. Zapewniona jest także stała łączność z pojazdami dzięki wyposażeniu kierowców w telefony komórkowe. Bezpieczeństwo finansowe klientów gwarantuje posiadane przez nas ubezpieczenie OC przewoźników. Dzięki temu, a także doświadczonej kadrze pracowniczej, możemy zapewnić wysoką jakość i niezawodność oferowanych usług transportowych. W trakcie wykonywania zleceń długofalowych jesteśmy w stanie dopasować się do systemu logistycznego obowiązującego u klientów i przejmiemy na siebie obowiązki związane z realizacją wyznaczonych zadań i procedur.

Zakres usług

united-07

transport mebli

united-06

transport kontenerów

united-08

transport osób

united-05

transport materiałów sypkich

Dzięki wieloletniej bytności na rynku usług międzynarodowego i krajowego transportu towarowego posiadamy szereg kontaktów spedycyjnych umożliwiających realizację zleconych usług przewozowych w wielu rejonach Europy i zgodnie z wymaganiami klienta.

Dokładamy wszelkich starań w celu realizacji każdego otrzymanego zlecenia.

Klient powierzając naszej firmie ładunek ma zagwarantowaną pełną obsługę od momentu załadunku, do momentu wyładunku na miejscu przeznaczenia.